Тернопіьський центр дітей з синдромом Дауна “Бебіко” відвідала доктор зі світовим ім’ям

25.06.2021 12:45
Тернопіьський центр дітей з синдромом Дауна “Бебіко” відвідала доктор зі світовим ім’ям

Тернопільський центр сприяння дітям із синдромом Дауна «Бебіко» вдруге відвідала доктор Тереза Сіансіоло. 23 червня вона провела прийом вихованців центру.

Пані Тереза є доктором наук у галузі нейропсихології, керівником клінічної програми «AgapeMinistries», фахівчинею з поведінки, авторкою книги «AutismX3» (у співавторстві з Томасом Маккіном), методичних розробок щодо програм роботи з особами з РАС, синдромом Дауна, розладами поведінки та порушеннями інтелекту, статей з інклюзії, сенсорної інтеграції, системи PECS, прикладного аналізу поведінки (ABA) та інших терапевтичних стратегій для роботи з людьми з розладами аутистичного спектру.

Під час зустрічі доктор звернула увагу на низку проблем щодо виховання Сонячних дітей, про які в Україні бояться говорити. Зокрема, це питання статевого дозрівання. Також розповіла та показала на практиці, як перевіряти стан здоров’я своєї дитини та на які аспеки варто звертати увагу.

Тереза Сіансіоло приїхала у Тернопіль на запрошення керівниці «Бебіко» Ольги Гордієнко. Жінка опікується дітьми та молоддю з синдромом Дауна більше десяти років. Та теж не зі слів знає з якими проблемами часто стикаються батьки таких дітей. Тому вдруге запросила лікарку для консультації.

«Перший раз пані Тереза до нас приїздила…. Тоді батьки багато нового для себе відкрили про сам синдром та зокрема про своїх дітей. Тому я вирішила не нехтувати такою можливістю і ще раз запросила Терезу, – каже пані Ольга. – Наші батьки мали змогу задати будь-яке питання, що стосується фізичного та морального здоровя їхніх дітей. Пані Тереза дуже добре знає проблеми на які варто звертати увагу. Тому наші батьки почерпнули багато корисного».

Проте, каже керівниця центру, доктор не змогла прийняти на консультацію всіх бажаючих через брак часу. Тому запевнила, що ще приїде.

 

Останні новини