Тернопільським військовим-контрактникам обіцяють 10 тисяч

27.09.2020 21:46
Тернопільським військовим-контрактникам обіцяють 10 тисяч

Два роки з дня створення 9 вересня відзначає 44-а артилерійська бригада, яка дислокується у Тернополі . З нагоди цього свята міський голова Сергій Надал особисто привітав військовослужбовців, а також розповів про ініціативу мерії підтримувати тернополян, які приймуть рішення служити в армії за контрактом.

«Протягом новітньої історії Тернополя у місті завжди функціонувала військова частина. У 2012 році попередній режим її ліквідував, проте ми робили усе можливе, аби повернути військову частину у місто. У 2014 році після повернення частини ми активно допомагали її відновлювати, проводили ремонтні роботи, передавали предмети побуту та інші необхідні речі, прийняли програму підтримки обороноздатності військових формувань і продовжуємо працювати у цьому напрямку», – зазначає міський голова. 

Сергій Надал також розповів про ініціативу мерії щодо популяризації військової служби за контактом. Зокрема, на сесії було внесено зміни до «Програми підтримки обороноздатності військових формувань тернопільського гарнізону».

«У програмі передбачено, що кожен з тернополян, хто піде на військову службу за контрактом, отримає по 10 тисяч гривень чи на придбання необхідних речей для служби, чи на будь-які інші потреби. Зміни до програми уже прийнято і починають діяти», – додає міський голова.  

Останні новини