Святковий концерт до Дня матері організували для тернополян поважного віку

05.10.2020 14:42
Святковий концерт до Дня матері організували для тернополян поважного віку

12 травня у Тернопільському центрі дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка відбувся святкових захід, присвячений Дню Матері. Для учасників соціальної ініціативи «Єднання поколінь» підготували яскравий концерт та приємні подарунки.

Святкування розпочалося з привітання заступника міського голови Тернополя, ініціатора створення соціальної ініціативи «Єднання поколінь» Леоніда Бицюри, який подякував учасницям за їхню щиру материнську любов та побажав здоров’я, добробуту, злагоди у сім’ях:

“Місяць травень присвячений Богородиці і ми згадуємо те , що Україна завжди була під Її захистом та омофором. Саме з молитвою до Богородиці ставали українські воїни до бою.Наша нація завжди несла в собі особливе тепло та відношення до матерів. Бажаю, щоб наші мами, бабусі залишалися берегинями роду, скарбами мудрості для дітей та онуків? – каже Леонід Олексійович. – Кожна мати є всесильною у своїй любові. Нехай кожен сьогодні звернеться до матері з подякою”.

Після привітання Леонід Бицюра спільно з Першою віце-міс Тернополя Юлею Мосейко та депутатами Тернопільської міської ради – Андрієм Шкулою та Андрієм Газилишиним, вручили приємні подарунки кожній учасниці ініціативи від Благодійного фонд «Єднання поколінь».

Для усіх присутніх підготували цікаву, насичену подорож у чарівний світ музики, хореографії та гуморесок. Щирі оплески лунали на адресу солісток Людмили Червінської, Анастасії Гадемської, дуету Ірини та Божени Демчук, гурту «Пшеничне перевесло», хореографічній студії «Галичанка» та гумористу Оресту Чоловічку.

Христина Касіян є учасницею соціальної ініціативи «Єднання поколінь» вже півтора року. Жінка каже, що святковий концерт став для неї гарним відзначенням Дня Матері у колі друзів:

“Для нас завжди організовують цікаві виступи, зустрічі, концерти, але я не очікувала, що сьогоднішній концерт викличе стільки емоцій. Ми слухали і ліричні вірші, поезію, та сміялися над гуморесками, – ділиться враженнями пані Христина. – На сцені звучало безліч теплих та щирих слів привітань у наш адрес, а це дуже приємно”.

Традиційно зустріч «Єднання поколінь» завершилася чаюванням у холі Тернопільського центру дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка.

Останні новини