“Свободівці” з Тернопільщини пікетують Верховну Раду (фото)

22.09.2020 12:35
“Свободівці” з Тернопільщини пікетують Верховну Раду (фото)

Члени ВО “Свобода” з Тернопільської області беруть участь у пікеті Верховної Ради. 

“Тисячі українців пікетують Верховну раду з вимогою не допустити голосування за зміни в Конституцію, якими чинна влада хоче легалізувати сепаратистів з днр і лнр. Вже скоро ми поіменно будем знати друзів путіна в українському парламенті”, – пише у соцмережах член Політради ВО “Свобода”, екс-голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк.

Як повідомляють у прес-службі ВО “Свобода”, 31 серпня більше 5 тисяч активістів Всеукраїнського об’єднання “Свобода” разом із небайдужими громадянами пікетують парламент, вимагаючи не допустити внесення змін до Конституції України, які означатимуть капітуляцію перед Кремлем.

Звертаючись до учасників пікетування, народний депутат України свободівець Андрій Іллєнко заявив:

 “Нині є багато маніпуляцій навколо теми змін до Конституції: дехто вже добалакався до того, що всі, хто проти цих змін, – агенти Кремля. Виходить, що противники того, аби частина України, згідно з планом Путіна, отримала якийсь спеціяльний статус (по суті на нашій території ми визнаємо цю сепаратистську гангрену та легалізуємо її), – це союзники Путіна? Добре ж вони навчилися перекладати з хворої голови на здорову!..

 Про що ж насправді йдеться у пропонованих змінах щодо особливого статусу? – У разі, якщо вони наберуть законної сили на окупованих територіях, так званих ДНР і ЛНР, – там не буде жодної української влади, армії, міліції, прокуратури та судів. Там будуть місцеві “бандюки”-бойовики, які легалізуються, створять “народну міліцію”, самі призначатимуть собі суддів, прокурорів та самі собі будуть владою, але за наші – українські гроші, бо саме ми за все це змушені будемо платити! Таким чином на нашій території постане сепаратистський анклав, який голосуватиме на загальноукраїнських виборах і обиратиме своїх представників до парламенту. Це хіба не план Путіна? Чи ми хочемо такого майбутнього? Чи за це гинули тисячі синів і дочок України на Сході?

 Маємо чітко сказати, що це – окупована територія, і там не може бути жодних “особливих статусів” чи “особливого” місцевого самоврядування.

 Очевидно, що ці зміни до Конституції йдуть усупереч інтересам українського народу, тому коли почнеться засідання парламенту, кожен народний депутат має згадати про присягу, яку він складав, вступаючи на цю посаду. Він там сидить не для того, аби слухати брехню і маячню та кнопкодавити за командою згори, а для того, аби відстоювати інтереси народу!”.

ЩО УЗАКОНЯТЬ ЗРАДНИЦЬКІ ЗМІНИ ДО КОНСТИТУЦІЇ?

1. Російським окупантам та їх посібникам терористам гарантується амністія (стаття 3).

2. Узаконюється режим “сприяння” для російської мови і знищення української мови (стаття 4).

3. Надається імунітет депутатам і радам, “обраним” під контролем терористів (Стаття 5, абзац 2).

4. Терористи призначатимуть керівників органів прокуратури і судів, а самі стануть “народною міліцією”, підпорядкованою виключно місцевій владі, яка дуже ймовірно, що буде обрана з колишніх ватажків загонів бойовиків (Стаття 5, абзац 3 і стаття 9)

5. Україна має забезпечити прямі зовнішні відносини Донбасу з регіонами Росії. По-суті, визнається сам факт залежності цих територій від Росії (Стаття 8)

6. І найцинічніше – це те, що МИ З ВАМИ ЗА ЦЕ ВСЕ МАЄМО ПЛАТИТИ, не вимагаючи від них жодних податків (Стаття 7). (Закон України “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей” на якій посилається стаття 8 проекту змін до Конституції)

 

Останні новини