Кінолог з Тернопільщині переміг у Першому чемпіонаті Національної поліції України

07.10.2020 14:07
Кінолог з Тернопільщині переміг у Першому чемпіонаті Національної поліції України

27-29 вересня у місті Мукачеве проходили змагання Першого чемпіонату Національної поліції України з багатоборства кінологів. Понад тисячу службових собак здобували звання кращого помічника поліцейського.

Три дні чотирилапі та їхні інструктори змагалися у подоланні 200-метрової смуги перешкод, у виконанні комплексу вправ загальної та спеціальної підготовки розшукових собак, у затриманні умовного правопорушника, обшукувати місцевість та правильно виконувати команди. Про це повідомляють у Секторі комунікації ГУНП Тернопільської області.

Усі собаки достойно виборювали першість, адже серед них 600 розшукових, 130 спеціалізуються на пошуку вибухівки та зброї, а 100 – на пошуку наркотичних речовин. Окрім того, щомісяця близько 20 команд кінологів із службовими собаками виїжджають на виконання завдань у зону бойових дій на сході країни.

Титул найкращого поліцейського кінолога здобув Андрій Бордельний з Кінологічного центру  ГУНП в Тернопільській області. Його службова собака Емма найкраще виконала усі поставлені завдання та здобула золоту нагороду. Кубок президента кінологічної спілки України переможцю змагань вручила помічник президента спілки Оксана Сліпченко.

Останні новини