У Тернополі втретє відбувся особливий показ мод

23.12.2020 10:12
У Тернополі втретє відбувся особливий показ мод

ІIІ Інклюзивний показ мод – Inclusive Fashion Day відбувся у Тернополі 22 грудня у концерт-холі “Подоляни”. Моделями стали діти з інвалідністю, а також учасники соціальної ініціативи “Єднання поколінь”.

На сцену вийшли молоді моделі та учасники соціальної ініціативи «Єднання поколінь». Моделі поважного віку допомагали юним моделям виходити на сцену.

У парі з неповторними юними моделлями Дариною та Софією на сцену вийшов і голова правління БФ «Єднання поколінь», ідейник проведення Інклюзивного показу мод Леонід Бицюра. Він розповідає, що основною задачею інклюзивного показу є , що кожен може стати чиєюсь підтримкою:

«Як для дітей, так і для поважних моделей, вийти на подіум стало доволі важким кроком. Але вони його зробили та перемогли свої страхи, невпевненість. Адже вони не звикли бути в центрі уваги», – переконаний Леонід Олексійович.

Також він зазначає, що приклад учасників, їхня упевненість, щирість і внутрішня сила – захоплюють. Так само – як щира дружба, що зав’язалась між покоління:

“Важливо й те, що такі заходи – не одноразова акція. Впродовж цілого року ми навчаємось, спілкуємось, обмінюємось думками, ідеями і врешті – спільно творимо такі ось яскраві події. Події, що вчать нас бути уважнішими одне до одного, добрішими, проявляти солідарність, надихатись спілкуванням”, – додає Леонід Бицюра.

Для більшості учасників цей показ був першим, тому вони неабияк хвилювалися.

“Мені надзвичайно сподобалося плаття, яке мені дали, – розповідає учасниця ІІІ Інклюзивного показу мод Аліна. – Потім це все ще доповнили прекрасним макіяжем та зачіскою. Я навіть не думала, що для нас так багато зроблять. Я рада, що змогла взяти участь у показі”.

Дефілювали моделі у вбраннях тернопільських виробників, який безкоштовно надали для показу. А макіяж та зачіски моделям робили студенти Галицького коледжу ім. В. Чорновола.

“Наші діти та поважні люди мріють, а їх мрії здійснюються. Реалізація їхніх мрій є чимось надважливим. Це для них ціль розвиватися, жити далі та дарувати тепло оточуючим”, – розповіла організатор Ольга Гордієнко.

На показі були представлені і роботи також тернопільської дизайнерки Олександри Луканюк.

Добратися до місця проведення заходу дітки змогли завдяки “Казковому автомобілю”, на який зібрали кошти вихованці Тернопільського обласного реабілітаційного центру самостійно. Вони озвучили казки тернопільських авторів. На кошти виручені з продажів аудіодисків, вдалося придбати автомобіль для перевезення дітей з інвалідністю.

До слова, Inclusive Fashion Day пройшов у Тернополі вже втретє. Вперше провели 22 листопада у 2018 році. Тоді дефілювали понад 30 учасників.

 

 

Останні новини