У Тернополі тривають зустрічі «Єднання поколінь»

14.06.2021 12:46
У Тернополі тривають зустрічі «Єднання поколінь»

У Тернополі ті, кому далеко за 30 продовжують проводити цікаво дозвілля. Нещодавно учасників соціальної ініціативи «Єднання поколінь»  повернули у молодість. Для них організували справжнє свято з конкурсами, піснями і танцями.

Вже більше трьох років ініціатива діє у Тернополі. За цей час її учасники відвідували тренінги, лекції, де вчилися правильно харчуватися, слідкувати за своїм здоров’ям, перевіряти продукти харчування на вміст шкідливих речовин, вчилися танцювати, співати, знайомилися з Тернопільщиною та не тільки.

11 червня тернополяни поважного віку відвідали заклад «Літепло» у Кобзарівці. Там окрім розважальної програми, учасники ініціативи гуляли просторою територією та вгощалися приготованими гостинцями.

Христина Касіян є учасницею ініціативи від самих початків. Тут вона вчилася танцювати фламенко, а зараз є учасницею вокального ансамблю «Золоті журавки».

«Завдяки «Єднанню поколінь» ми наче знову ожили. Ми багато вчимося, відвідуємо місця, де би раніше ніколи не були. А сьогодні власники цього місця для нас підготували справжній вихідний. Ми і куштували всякі смаколики, які ніколи раніше не пробували. А місце – просто дивовижне», – каже пані Христина.

Координатор «Єднання поколінь» Ольга Гордієнко зазначає, що зустрічі для тернополян поважного віку відбуваються щотижня в середу о 13:00 на літній естраді в парку ім. Т. Шевченка.

«Наші зустрічі продовжуються. Пора року дозволяє нам їх проводити на свіжому повітрі. Зараз ми розпочали серію зустрічей на тему пост-ковідного сидрому. Для цього ми запрошуємо медиків і наші учасники можуть задати будь-які питання на цю тему», – розповіла координаторка.

Останні новини