Тернополяни в Попасну передали аудіоказки “Казки та поезія Тернопільського краю”(відео)

16.10.2020 15:49
Тернополяни в Попасну передали аудіоказки “Казки та поезія Тернопільського краю”(відео)

Під час ювілейної двадцятої ротації Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку, тернополяни передали аудіoдиски «Казки та пoезія Теpнoпільськoгo кpаю» мешканцям Луганщини.

Аудіозбірку «Казки та поезія Тернопільського краю», у pамках пpoекту «Скаpби Файнoгo міста», записали діти з інвалідністю для дітoк з вадами зopу ще веснoю цьoгo poку. Ідея акції пoлягає в тoму, щoб pеалізувати диски з казками, а усі зібpані кoшти спpямувати на пpидбання «Казкoвoгo автoмoбіля». Завдяки якому вихованці Тернопільського обласного навчально- реабілітаційного центру зможуть пресуватися містом та Україною.

Диски попаснянам заступник міського голови Леонід Бицюра разом з народним депутатом України Ігорем Василівим через начальника Тернопільського зонального відділу військової служби  правопорядку, полковника Івана Бугая. Вже через кілька днів полковник передасть аудіозбірки вихованцям Попаснянського районного Центру соціальної реабілітації осіб з інвалідністю «Лелека».

“Сьогодні тернопільська громада проводжає своїх військових в зону бойових завдань у місто Попасна, – каже Леонід Бицюра. – І оскільки Тернопіль з Попасною дружить вже не один рік і здійснює багато соціальних, мілітарних та гуманітарних проектів, то ми передаємо диск, який записали вихованці Тернопільського обласного реабілітаційного центру для вихованців Попаснянського районного Центру соціальної реабілітації осіб з інвалідністю «Лелека». З яким ми тісно співпрацюємо. Ми хочемо, щоб ці диски пішли на користь нашим діткам”.

До слова, мілітарна й гуманітарна співпраця між Тернополем і Луганщиною триває вже понад три роки. Два роки тому, у рамках Національної Ініціативи Українських Міст, започаткованої в Тернополі за  ініціативи заступника міського головиЛеоніда Бицюри, до Попасної від благодійного фонду «Єднання поколінь  було передано майже 200 кілограм навчальної україномовної літератури, продукти харчування, 300 кг гуманітарної допомоги. 450 першокласників Попасної тоді пішло до школи із комплектами літератури та прописами тернопільського видавництва «Підручники & Посібники». 60 індивідуальних наборів отримали дітки й з особливими потребами. Тернополяни також взяли під опіку Попаснянський районний Центр соціальної реабілітації осіб з інвалідністю «Лелека». Минулого літа вихованці даного центру відпочивали та оздоровлялися на Тернопільщині.

Останні новини