На Тернопільщині відпочивала малеча з Луганщини

05.10.2020 15:07
На Тернопільщині відпочивала малеча з Луганщини

З 2 по 13 липня на Тернопільщині відпочивали діти з міста Попасна, що на Луганщині. З гостями зі Сходу зустрівся кандидат у народні депутати України від об’єднаних націоналістів у Тернополі Леонід Бицюра.

Більше тижня 10-теро маленьких попаснян знайомилися з Тернопільщиною. Для них організували відпочинок у спортивно-оздоровчому таборі Чортківського медичного коледжу “Зорепад”. На свято Івана Купала для гостей підготували велику та цікаву концертну програму, від якої ніхто не залишився байдужим.

Леонід Олексійович провів цікавий і насичений день разом з дітьми у останній день перебування їх на Тернопільщині. Для них організували пізнавальну екскурсію Файним та поїздку на катері. На заверешення подорожі, кандидат у народні депутати подарував гостям “Казки омріяного краю”  з серії “Скарби Файного міста”, яку заснував у Тернополі.

“Ці збірки поїдуть до місто Попасної, аж за тисячу кілометрів. Сподіваюся, що вони розкажуть їм, що таке Тернопіль, Галичина та Західна Україна, – зазначає. -Ця поїздка сатала черговим етапом у нашому спілкуванні зі Сходом України. Сподівваюся, що наша співпраця в подальшому лише розвиватиметься”.

Сповнені позитивними враженнями діти вирушили до себе додому на рідну Луганщину.

До слова, міліарна й гуманітарна співпраця між Тернополем і Луганщиною триває вже понад три роки. Торік, у рамках Національної Ініціативи Українських Міст, започаткованої в Тернополі з  ініціативи свободівця Леоніда Бицюри, до Попасної від благодійного фонду «Єднання поколінь», співзасновником якого є Леонід Олексійович, було передано майже 200 кілограм навчальної україномовної літератури, продукти харчування, 300 кг гуманітарної допомоги. 450 цьогорічних першокласників Попасної цьогоріч пішло до школи із комплектами літератури та прописами тернопільського видавництва «Підручники & Посібники». 60 індивідуальних наборів отримали дітки й з особливими потребами. Тернополяни також взяли під опіку Попаснянський районний Центр соціальної реабілітації осіб з інвалідністю «Лелека».

Останні новини