Другу річницю відзначила соціальні ініціатива “Єднання поколінь”

16.10.2020 12:50
Другу річницю відзначила соціальні ініціатива “Єднання поколінь”

Урочисте відзначення другої річниці створення соціальної ініціативи «Єднання поколінь» відбулося 13 вересня в Українському домі.

Під час святкування відбувся показ театралізованої вистави «Файні вечорниці», акторами у якій виступили самі учасники проєкту та студенти Тернопільського технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя під керівництвом Лесі Любарської.

Соціальна ініціатива «Єднання поколінь» нині об’єднує тернополян похилого віку в єдину родину. Вони розвивають власні таланти, танцюють, співають, декламують власну поезію чи ходять у кіно.

На сцені лунали українські народні пісні, поезія та гуморески. Привітати поважних тернополян прийшли міський голова Сергій Надал та заступник міського голови Леонід Бицюра:

“Люди поважного віку включились у активне суспільне життя, – каже ініціатор створення соціальної ініціативи «Єднання поколінь» Леонід Бицюра. – Ми створили “Єднання поколінь”, щоб старше покоління могло мати дозвілля, могло проявити свої таланти. І сьогодні ми бачимо, що учасники самі собі зробили свято. Впродовж двох років нам вдалось чимало, а саме головне розпочати рух повернення до життя поважних тернополян”. 

Сценарист «Файних вечорниць» Леся Любарська розповідає, що працювати було нелегко, але результат вразив навіть її:

“Ми довго готувалися, вчили пісні, танці. Усі разом переживали, але вірили в свої сили. Звичайно я розуміла, що це старші люди, яким важко швидко підготуватися до виступу, запам’ятати усі слова. Саме тому готуватися ми почали ще майже місяць тому. В останні дні я вже навіть спати не могла через хвилювання, –  ділиться пані Леся. –  Але сьогоднішнім виступом надзвичайно задоволена”.

Нагадаємо, соціальна ініціатива “Єднання поколінь” для людей похилого віку діє у Файному з жовтня 2017 року. Її ініціаторм є заступуник міського голови Тернополя Леоілд Бицюра.  Координатори проекту щосереди та щонеділі запрошують тернополян “золотого” віку на літературні читання, концерти, тематичні зустрічі, лекції про важливі речі, концерти, зустрічі з громадськими діячами та відомими творчими людьми, перегляд фільмів, майстер-класи, консультації спеціалістів.

Стати учасником інінціативи дуже просто. Просто завітайте у середу о 13.00 чи в неділю о 14.00 до Центр дозвілля і молодіжних ініціатив ім. Довженка, що на проспекті Злуки, 45. До зустрічей!

Останні новини