Після оптимізації на Тернопільщині може залишитись 2 спортивні школи замість 8-ми

07.10.2020 14:03
Після оптимізації на Тернопільщині може залишитись 2 спортивні школи замість 8-ми

Спортивні школи області хочуть об’єднати. З такою ініціативою перед депутатами обласної ради виступило профільне управління облдержадміністрації.

У результаті реорганізації з восьми ДЮСШ хочуть зробити дві. Це, за словами начальника управління фізичної культури та спорту ТОДА Віктора Мацикура, дасть можливість зекономити півмільйона гривень.

 “Обсяг видатків загального фонду обласного бюджету на поточний рік на утримання дитячо-юнацьких спортивних шкіл заплановано у сумі 4,908 млн. грн. Цей фінансовий ресурс дозволяє тільки частково забезпечити видатки на оплату праці, енергоносіїв, проведення спортивних заходів,” – наголосив Віктор Мацикур.

 

 

Новостворені заклади матимуть статус комунальних, а отже, заробітна плата тренерів буде захищеною.Реакція керівників шкіл є прогнозованою. З одного боку, вони розуміють, що час вимагає змін, а з іншого – не хочуть втрачати автономію.

 Варто відзначити, що в Україні вже є практика об’єднання спортивних закладів. З ініціативи засновників  та за погодженням профільного міністерства шляхом об’єднання в Україні було оптимізовано 30 ДЮСШ. Ці процеси відбуваються глобально в усіх областях України.


Віктор Мацикур наголошує, що зміни жодним чином не торкнуться дітей. Вони як займалися зі своїми тренерами, так і будуть займатися. Навпаки – це дозволить покращити матеріально-технічну базу, а разом з тим – і якість підготовки.  Детальніше у матеріалі Газети НОМЕР ОДИН

Останні новини