Внучка світила тернопільської медицини Любов Бочан балотується в депутати обласної ради

21.10.2020 14:17
Внучка світила тернопільської медицини Любов Бочан балотується в депутати обласної ради

Депутатський корпус нового скликання Тернопільської обласної ради може стати проривом у зашкарублій системі управління областю. Великі надії на це подає команда ВО«Батьківщина», що зуміла зібрати не просто «нові обличчя», а молодих професіоналів, котрі досягли успіху в своїх галузях і мають високу мотивацію до змін.

Одна з них — Любов Бочан, внучка легендарного тернопільського акушера-гінеколога, кандидата медичних наук світлої пам’яті Льонгина Гути. Любов Олегівна обрала професійну стежку дідуся і бабусі, закінчила Тернопільський медуніверситет ім. І. Горбачевського, магістратуру, здобула управлінську освіту за напрямом «Менеджмент закладів охорони здоров’я» в Західноукраїнському національному університеті й до 35-и років зробила блискучу кар’єру.

Нині Любов Бочан — завідуюча другого неврологічного відділення обласної психоневрологічної лікарні, головний експерт за напрямом «Неврологія» Управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації.

Депутатська діяльність Любові Бочан точно не буде імітацією. Кандидатка охопила своєю програмою всі найгостріші проблеми сфери охорони здоров’я і засвідчила фахове розуміння шляхів їх розв’язання.

Логічно, що саме медицина стала наріжним каменем програмицієї кандидатки, бо кожен повинен займатися тим, на чому він
розуміється досконало. Довіру викликає і те, що Любов Олегівна порушує непопулярні теми, як от лікування інсультів. Посилаючись на найновіші рекомендації ВООЗ, стверджує: «Для успішного лікування пацієнтів із гострими порушеннями мозкового кровообігу треба створити в області на базі Тернопільської обласної клінічної психоневрологічної лікарні відділення інтервенційної ангіоневрології, обладнати його сучасним ангіографом для проведення стентування екстракраніальних судин головного мозку та тромбектомії, а також забезпечити заклади охорони здоров’я, що надають послуги з лікування інсультів, препаратами для надання невідкладної допомоги».

Серед ключових напрямків депутатської діяльності Любові Бочан будуть контроль за виконанням програми медичних гарантій і програми «Доступні ліки»; пошук шляхів зменшення фінансового навантаження на громадян, котрі потребують договартісного лікування; гарантована медична допомога особам усіх пільгових категорій — учасникам бойових дій, пенсіонерам, людям із
обмеженими можливостями; створення ефективної системи фінансування та організації допомоги пацієнтам із коронавірусною інфекцією.

«Ми з командою лобіюватимемо створення в області нових робочих місць із гідними зарплатою і умовами праці, зокрема в секторі сільського господарства, — каже Любов Бочан. — Створимо сприятливі умови для розвитку малого та середнього бізнесу, для залучення інвесторів. Подбаємо про жорсткий контроль за дотриманням земельного законодавства, створимо депутатський цільовий фонд для соціальної допомоги учасникам АТО, інвалідам, літнім та соціально незахищеним людям. Боляче пасивно спостерігати, як влада роками створює видимість розв’язання проблем, а в нас далі розбиті дороги, діряві труби, низькі зарплати, відтік робочої сили за кордон, перекриті шляхи для інвесторів, відсутність виробництва, що створює нові гроші й може дати поштовх для розвитку економіки… Тож ми з командою сподіваємося на вашу підтримку, шановні виборці. Я зобов’язуюся ефективно відпрацювати кожен ваш голос і беру на себе особисту відповідальність за кожен пункт своєї програми».

Останні новини