«Народний контроль» — проти виборів за законом Януковича

28.09.2020 17:01
«Народний контроль» — проти виборів за законом Януковича

Політична партія «Народний контроль» підтримує всеукраїнську акцію «Ні!» виборам за законом Януковича!».

Меморандум спільної дії на підтримку єдиного рішення запровадження пропорційної виборчої системи з відкритими регіональними списками підписали ряд політичних та громадських діячів. Вони вимагають і внесення відповідних змін у законодавство до жовтня 2018 року й оголосили про громадську акцію «Ні!» виборам за законом Януковича!». 15 травня вона відбулася в обласних центрах, крім окупованих, 17 травня відбудеться під Верховною Радою в Києві.

— Пропорційна система з відкритими регіональними списками ефективна тому, що до Верховної Ради зможуть потрапити люди, котрі насправді працюватимуть у своїх округах і яким виборці будуть довіряти. Така система сприятиме здоровій політичній конкуренції, унеможливить продаж місць у виборчих списках, — каже голова обласної організації «Народного контролю» Володимир Швайка. — Якщо ініційовані нами зміни у виборчій системі відбудуться, то на найближчих виборах до Верховної Ради люди віддаватимуть голоси як за партію, так і за ту чи іншу людину в цій партії. Округів буде всього 27, тому підкупити виборців стане непросто.

До того ж партії будуть змушені залучати до виборів своїх людей із регіонів, котрі здобули серед електорату не купований, а реальний авторитет.

Отже, на політичній арені України й у парламенті зокрема з’являться нові постаті з новим баченням розвитку держави. Просимо всіх небайдужих до долі України, тих, котрі прагнуть жити в правовій, економічно розвиненій державі, долучитися до акції «Ні!» виборам за законом Януковича!».

Останні новини