Народні депутати звернулись до голови СБУ з проханням перевірити діяння чиновника з Тернопільщини (документи)

18.09.2020 00:49
Народні депутати звернулись до голови СБУ з проханням перевірити діяння чиновника з Тернопільщини (документи)

Народні депутати України Михайло Головко та Олександр Супруненко скерували до в.о. голови СБУ В. Грицака (від 2 липня – голови СБУ – прим.) та міністра внутрішніх справ А. Авакава депутатські звернення з проханням “перевірити факти корупційних діянь виконувача обов’язки заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Бабійчука І. Г.”.

Нагадаємо, у Тернопільській облдержадміністрації від 23 до 30 червня тривало службове розслідування з приводу розміщення на окремих сайтах інформації щодо неправомірних дій виконувача обов’язків заступника голови ОДА Івана Бабійчука.

Комісія, яку очолював заступник голови ОДА Леонід Бицюра, мала вже 1 липня поінформувати голову ОДА про результати розслідування.

“Львів-Тернопіль Щоденно” зателефонувало Леоніду Олексійовичу та поцікавилося, якого ж висновку дійшла комісія.

“Комісія завершила свою роботу, – констатував він. – Було опитано всіх працівників, які впродож минулого року були працевлаштовані на посади в облдержадміністрації. Це понад десяток людей. Декотрі з опитаних відмовилися відповідати на запитання про те, чи вимагав від них Іван Бабійчук хабаря та чи давали вони йому його. Комісія також взяла до уваги поширену в ЗМІ інформацію про те, що Іван Бабійчук нібито вимагав із колишніх претендентів на посади голів РДА за призначення грошові кошти в розмірі від 20 до 30 тис. доларів. Оскільки право на опитування голів РДА може надати тільки Президент України, а оприлюдненні дані містять інформацію про вчинення кримінальних злочинів, то комісія рекомендувала їх дослідження доручити правоохоронним органам. Тож, остаточну крапку у справі Бабійчука поставлять правоохоронні органи”.

Джерело: “Львів-Тернопіль Щоденно”.

Останні новини