Міністр юстиції у Тернополі: “Визначити потреби місцевої громади неможливо, сидячи в столичному кабінеті”

18.09.2020 00:32
Міністр юстиції у Тернополі: “Визначити потреби місцевої громади неможливо, сидячи в столичному кабінеті”

Тільки місцева влада, яка є найближчою до громадян, може найкраще визначити нагальні проблеми у конкретних  населених пунктах і знайти шляхи їх розв’язання.

На цьому наголосив Міністр юстиції України Павло Петренко під час прес-конференції, що відбулася 10 лютого у Тернопільській обласній державній адміністрації, інформує прес-служба ОДА.

 «Визначити потреби того чи іншого села або міста не можливо, сидячи в столичному кабінеті, – наголосив Павло Дмитрович. – В цьому суть децентралізації. Але є й інша сторона – міський чи сільський голова несе відповідальність перед громадою за ефективність своїх дій. Він відповідає за те, щоб місцеві підприємці платили податки, які йдуть не на утримання Києва, а місцевої громади, на благоустрій населеного пункту».

За словами Міністра, дуже показовим буде наступних півроку,  адже тоді громадяни побачать, наскільки ефективною  є робота  їхніх місцевих очільників і  чи гідні вони бути переобраними на наступних виборах до місцевих рад.

«Наше завдання – це інформування громади про ті повноваження, які отримали їхні очільники», – підкреслив Павло Петренко.

Також Міністр зауважив, що головна мета його візиту на Тернопільщину – це спілкування з громадою. Адже настав час, коли потрібно робити зміни в країні. І їх повинен відчути кожен українець, у кожному місті і селі.

Останні новини