Леонід Бицюра :«Режим Януковича готувався не до зовнішньої агресії, а до внутрішнього спротиву народу» (відео)

17.09.2020 23:53
Леонід Бицюра :«Режим Януковича готувався не до зовнішньої агресії, а до внутрішнього спротиву народу» (відео)

Кількісний склад збройних сил України  в  3-4 рази менший, ніж кількість правоохоронців. Звідси випливає: керівництво нашої держави готувалося не до зовнішньої агресії, а до  внутрішнього спротиву народу.

Таку точку зору з приводу напруженої ситуації в Криму висловив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра 4 березня у прямому ефірі програми «Межа правди» на телеканалі ТВ- 4.

– Сучасний стан збройних сил України – це просто логічний наслідок перебування окремих осіб біля владного керма, – зазначив Леонід Олексійович. – Ми чудово знаємо, які в нас були міністри оборони, більше того – були народні депутати, які не тільки мали російське громадянство, а й очолювали інститути стратегічних досліджень при президентові Російської Федерації. Їхня діяльність і призвела до знищення збройних сил України.

Політик наголосив, що в період новітньої державності України з боку російської сторони не припинялася ні інформаційна, ні хронологічна війна, ні економічна  війна. Зараз  ми перебуваємо у  фазі збройного протистояння.  Починаючи із 17-го століття, це  сьомий збройний конфлікт між українською і російською державами.

– Варто згадати кризовий момент в українсько-російських відносинах, спричинений спорудженням Росією дамби в Керченській протоці від Таманського півострова до острову Тузла, – зазначив Леонід Бицюра.- Тоді Росія порушила всі можливі правила співіснування двох країн. Зараз аналітики вважають, що метою конфлікту було вчинення тиску на Україну стосовно делімітації  кордону в  Керченській протоці та Азовському морі.  Але у липні 2005 року в результаті чергових консультацій України та Російської Федерації 12-13 липня прес-служба МЗС України оголосила, що Росія визнала приналежність Україні острова Коса Тузла і «вод навколо нього».

Зараз, за словами Леоніда Олексійовича, росіяни відмовляються брати участь у будь-яких консультаціях, вести переговори, вважають нову владу нелегітимною тощо.

Останні новини