Естонія, Литва та Угорщина найшвидше відкривають візи тернополянам

22.09.2020 13:05
Естонія, Литва та Угорщина найшвидше відкривають візи тернополянам

04.05.2016р. в екстреному порядку було змінено правила реєстрації заявників, що звертаються з метою отримання візи за посередництвом Пунктів Прийому Візових Анкет у містах Рівне, Луцьк, Тернопіль. Призупиняється можливість реєстрації візових анкет online.

Але не усі тернополяни знають, що є альтернатива:

Рейтинг консульств та візових центрів 18 країн Шенгенської угоди, які представлені в Україні, на основі опитування українців-заявників оприлюднила Громадська організація “Європа без бар’єрів”.

Згідно з ним, до трійки лідерів-країн, консульства яких мають дружню візову практику щодо громадян України, потрапили Естонія, Литва та Угорщина.

Водночас візова практика Австрії, Бельгії, Латвії, Словаччини та Швеції названа “нейтральною”.

Найбільше країн увійшло до списку держав із “суперечливою” практикою: Польща, Німеччина, Греція, Португалія, Іспанія, Нідерланди, Франція, Італія, Чехія.

Цікаво, що Польща видає найбільше віз громадянам України і тривалий час була серед лідерів рейтингу. Однак зараз вона потрапила до негативного переліку. Чехія виявилася найгіршою в рейтингу, хоча неодноразово заявляла, що готова лібералізувати візовий режим.

Цього року жодна країна не опинилася у групі держав з “проблемною візовою практикою”, хоча в попередні роки така група існувала.

Джерело: ТСН.

Останні новини