Вчителька з Тернопільщини перемогла у міжнародному конкурсі

17.10.2020 17:10
Вчителька з Тернопільщини перемогла у міжнародному конкурсі

Участь у XIII Міжнародному конкурсі творчих робіт школярів та вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності», присвяченому 75-й річниці трагедії Бабиного Яру, взяла Лілія Волянюк – вчитель історії Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Я.П. Горошка Лановецького р-ну. Про це повідомляють в Управлінні освіти і науки Тернопільської ОДА.

Конкурс є постійним проектом Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» за сприяння Міністерства освіти і науки України, підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Дніпровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та багатьох інших навчальних закладів, державних і громадських організацій.

Лілія Волянюк, працюючи над проблемою: «Формування громадянської позиції особистості учня через інноваційно-освітню діяльність», у своїй діяльності застосовує новітні форми роботи, одна з таких методик – є веб-квест. Ця методика вчить знаходити необхідну інформацію аналізувати, систематизувати і вирішувати поставлені завдання. Веб-квест – одна із найбільш ефективних моделей використання Інтернету в навчальному процесі. Тож розроблений нею пошуковий історичний веб-квест за темою: «Трагічна доля єврейського народу, масштаби та наслідки Голокосту на території Лановеччини» став кращим у фіналі конкурсу, який відбувся у Києві. Після презентації власних розробки та брифінгу запитань від журі у номінації «Педагогічна майстерня» Лілія  Волянюк посіла II місце.

Дана методична форма апробована для учнів 8-11 класів і може бути використана на уроках історії рідного краю, історії України, виховних годинах, засіданнях патріотичних клубів, історичних гуртках краєзнавчого спрямування.

Останні новини