Учнів Тернопільщини відзначив Президент

17.10.2020 17:16
Учнів Тернопільщини відзначив Президент

Вісьмом школярам з Тернопільщини призначено президентські стипендії. Це  переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Президентські стипендії призначені згідно відповідного наказу Міністерства освіти і науки України «Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2015/2016 навчального року». Про це інформує прес-служба обласної державної адміністрації.

Зокрема, стипендію Президента отримає учениця Теребовлянського НВК.

Також серед стипендіатів –  учениця VI класу Теребовлянського навчально-виховного комплексу Юлія Кричун, яка цієї весни стала переможцем IV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології, що відбулася у місті Кіровоград. Завдяки продемонструваному високому рівневі знань, практичних навичок та ерудиції Юля зайняла І місце.

Стипендіати Тернопільщини:

Бондарчук Юрій Васильович (Шумський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-гімназія»)

Кричун Юлія Василівна (Теребовлянський навчально-виховний комплекс)

Шпак Надія Романівна (Завалівська загальноос-вітня школа І-ІІІ ступенів  Підгаєцького району)

Вітрова Софія Андріївна (Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов)

Буяк Максим Богданович (Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка)

Мочульська Вікторія Василівна (Тернопільська спеціалізована школа I-III ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов)

Горішний Максим Ігорович (Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка)

Вишневський Богдан Святославович (Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов).

Останні новини