У Тернополі триває Всеукраїнський освітній проєкт “Здорове харчування для дітей”

16.10.2020 12:53
У Тернополі триває Всеукраїнський освітній проєкт “Здорове харчування для дітей”

Напередодні осінніх шкільних канікул у Тернополі стартувала регіональна ініціатива Всеукраїнського освітнього проекту «Здорове харчування для дітей», що присвячена Тарілці здорового харчування. В ході проекту планується охопити усі загальноосвітні школи міста. 

За підтримки Тернопільської міської ради та Благодійного фонду «Єднання поколінь», 8 листопада  у 5-Б класі Тернопільської ЗОШ №27 ім. В. Гурняка пройшов захід «Здорове харчування для дітей», присвяченій Тарілці здорового харчування.

Мета проекту – підвищення рівня обізнаності школярів із засадами здорового харчування та мотивація дітей і батьків до здорового способу життя. Матеріали проекту узгоджені та рекомендовані до використання Асоціацією дієтологів України та Центром громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України.

Разом із п’ятикласниками – учнями 5-Б класу,  слухачами уроку Тарілка здорового харчування стали заступник міського голови Леонід Бицюра та директор Благодійного фонду «Єднання поколінь» Ольга Гордієнко.

“Минулого року було проведено аналіз здоров’я тернопільських учнів, – зазначає Леонід Олексійович. – Дослідження проводила педіатрична служба в галузі охорони здоров’я. Аналізували за 11-ма видами показників. Найпоширенішим захворюванням серед школярів залишаються проблеми із органами травлення. Результати дослідження показали, що серед дітей шкільного віку понад дві тисячі мають захворювання травлення, це понад 20% школярів. Ми ставимо перед собою ціль – збереження дитячого здоров’я. Але починати потрібно з популяризації здорового харчування серед тернополян”.

Усім присутнім програма сподобалася, адже вона базується на активній взаємодії ведучих та учасників та передбачає ігровий формат роботи. Також учні за бажанням могли взяти участь у підготовці творчого завдання – створити власну творчу Тарілку здорового харчування. Проект позитивно сприйняли вчителі, адже він є практичним продовженням знань, що входять до шкільної програми з таких предметів як «Основи здоров’я», «Я у світі», та мотивує дітей до правильного харчування у ігровій, ненав’язливій формі.

“Мені дуже приємно, що першим регіоном, який підхопив столичну ініціативу, став Тернопіль. Адже наше місто по праву може вважатись молодіжним та достойне таких проектів”.    – вважає Алла Рожко, регіональний координатор проекту в м.Тернополі.

Останні новини