Тернопільщина знову оплакує героя

17.10.2020 02:36
Тернопільщина знову оплакує героя

Поблизу села Кримське на Луганщині загинув боєць 93-ої окремої механізованої бригади Збройних Сил України та її окремої чоти «Карпатська січ» Мирослав Мисла. 24-річний військовослужбовець на псевдо “Мисливець”, був одним зі зразкових бійців та бойовим командиром.

Був активним учасником Революції Гідності, а з початком формування Батальйону «Січ» вступив до його лав, та поїхав з першою ротацією на Схід, де виконував бойові завдання. На початку весни 2015 долучився до лав Окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ», далі – пройшов процес легалізації разом з частиною добровольчого підрозділу, і став військовослужбовцем ЗСУ у Окремій зведеній штурмовій роті «Карпатська Січ» в складі 93-ї бригади. Як один з ідеологів підрозділу, проводив ідеологічні лекції серед бійців «Карпатської Січі», серед вояків ЗСУ, серед партіотичної та націоналістичної молоді на мирній території.

Мирослав не був тернополянином, проте в Тернополі його добре знали, він планував жити у нашому місті. Проводив патріотичні вишколи для молоді. Вічна пам’ять загиблому герою.

Останні новини