Тернопільський дитсадок для Сонячних дітей може припинити свою діяльність

23.11.2020 11:33
Тернопільський дитсадок для Сонячних дітей може припинити свою діяльність

Тернопільський дитсадок для дітей з синдромом Дауна «Бебіко» просить про фінансову допомогу аби продовжити свою діяльність.

За словами голови ГО «Бебіко» Ольги Гордієнко, зустрічі та заняття дітей у «БебіКо» допомагають по-іншому ставитись до того, що дитина народилась особливою. І насамперед вони допомагають спокійно ставитись до озирань, тикань пальцями чи неадекватних коментарів у свою сторону. Найголовніше для них – турбота про своє маля, його розвиток. Бо, кажуть, коли позитивно налаштовані батьки, то і щасливі їхні діти. Тому функціонування дитсадка є необхідним для Сонячних дітей.

«До нас дітки приходяться від 3-4 місяців, ми консультуємо спершу батьків, що і як робити, а потім по трішки займаємось, – каже Ольга Гордієнко. – Загалом, батьки у нас дуже згуртовані. Вони діляться досвідом, своїми помилками. Вони вже мають «своїх» лікарів, до яких радять звертатись. Також ми проводимо спільні заходи для сімейного відпочинку. Приміром, ми веземо маму і дитину, а тато і братики, чи сестрички уже їдуть за свій кошт».

Основний напрям діяльності дистадка – дошкільний розвиток малюків, підготовка до школи, психологічна адаптація дітей із синдромом Дауна, спеціально розроблені програми для діток з даним синдромом для їх повної соціалізації та взаємодії з дорослим світом.

Реквізити для допомоги: 5168742722736422

 

Останні новини