У тому, хто насправді винен у смерті молодого тернополянина в Польщі обцяє розібратися МЗС України

03.09.2021 18:41
У тому, хто насправді винен у смерті молодого тернополянина в Польщі обцяє розібратися МЗС України
30 липня у польському місті Вроцлав за нез’ясованих обставин помер 25-річний тернополянин Дмитро Нікіфоренко. Цілком ймовірно, що причиною цьому стало катування зі сторони тамтешніх поліцейських. У МЗС прокоментували загибель молодика.

Як вже повідомляв раніше сайт “Тернополяни”, чоловік повертався до дому і задрімав у автобусі. Водій викликав швидку та поліцію. У його крові виявили 1,5 проміле алкоголю. Тоді, начебто через агресивну поведінку, до нього застосували кайданки та газ. Та навіть польські ЗМІ зазначають, що до українця безпідставно застосовували насильство — його били шестеро польських правоохоронців. А вже менш, ніж за півтори години після цього Дмитро помер.

Ситуацію щодо трагічного інциденту прокоментував речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

«Генеральне консульство України в Кракові взаємодіє із польськими правоохоронцями в контексті розслідування обставин смерті Дмитра Никифоренка та підтримує зв’язок із його рідними. У Вроцлаві зараз перебуває український консул для ознайомлення із ходом розслідування. Очікуємо також від окружної прокуратури міста Свидниця, яка здійснює процесуальне керівництво справою, результатів судово-медичних експертиз. Одна із версій слідства – перевищення повноважень працівниками поліції», — повідомив Олег Ніколенко.

Він також додав, що МЗС України докладе максимум зусиль, аби всі обставини смерті Дмитра Никифоренка з’ясовані, а винні були притягнуті до відповідальності.

Останні новини