У “білому домі” шукали вибухівку

18.09.2020 00:35
У “білому домі” шукали вибухівку

12 березня о 09:45 год до чергової частини диспетчерської служби Управління ДСНС України в області надійшло повідомлення про замінування облдержадміністрації.

Як інформують у прес-службі ОДА, повідомили про знайдений невідомий предмет на території ОДА, а також  на сьомому поверсі будівлі. Відповідно були повідомленні усі служби та проведена евакуація працівників.

За словами начальника управління ДСНС України в області Віктора Маслея, після обстеження невідомі предмети ідентифікували як муляжі вибухових пристроїв.

«Повідомлення про замінування здійснили в рамках проведення антитерористичних навчань, – наголосив Віктор Маслей. – Управління служби безпеки України провело перший етап навчань – а саме закладення вибухового пристрою, щоб перевірити готовність усіх служб міста до екстрених ситуацій. Недоліки при проведенні евакуації відстеженні та виправлятимуть».

Нагадаємо, попередні повідомлення про замінування були не навчальними, дзвінки надходили зі Східних областей України. Їх розслідування триває.

Останні новини