Тернополяни після сповіді мають дотримуватись правил чистоти

01.10.2020 00:16
Тернополяни після сповіді мають дотримуватись правил чистоти

Очищені духовно і фізично християни наближаються до свята Воскресіння.

Саме тепер варто з’ясувати, чи готові ми дотримуватись правил чистоти.

Схід – справа тонка. І іноді може здатися, що поради та правила життя східних людей людям іншої культури не підходять. Але це не зовсім так.

Сім простих правил чистоти зі Сходу, які можуть бути дуже корисні кожному з нас. 

ЧИСТОТА РУК

що означає не брати зайвого. Неможливо наживатися на іншій людині. Якщо гроші призначалися не вам, а ви добули їх обманом або хитрістю, вони стануть причиною паразитів і проблем у вашому тілі і в житті.

ЧИСТОТА ВУХ

має на увазі, що не варто слухати людей зляканих, озлоблених і метушливих, а також захистити свій слух від пліток і пустих розмов.

ЧИСТОТА ОЧЕЙ

не забруднюйте свій зір заздрістю і жаданням того, що має ближній, не брудніть свої очі спостереженням сцен насильства і жорстокості. Тримайте свій погляд в чистоті, спостерігаючи досконалість світу і пишність його фарб.

ЧИСТОТА УСТ

не забруднюйте свій рот зайвою багатослівністю і лихослів’ям. Злі нотки вашої мови сильно забруднюють ваше тіло і ваше життя.

ЧИСТОТА ТІЛА І ОДЯГУ

що означає тримати тіло і одяг в чистоті. Будьте уважні до свого зовнішнього вигляду.

ЧИСТОТА ДУМОК

має на увазі, що усі негативні і неприємні думки про себе, установки і самообмеження – це непотрібні відходи ваших думок. Позбавтеся від них, звільніть місце для позитивних ідей, що творять.

ЧИСТОТА ДУШІ І СЕРЦЯ

Ваша душа – це найчистіше і світліше, що є у вас. Не дозволяйте собі ігнорувати її позиви. Якщо ви в житті керуватиметеся її підказками, то пройдете найсприятливіший для вас шлях. Любіть і не вимагайте нічого натомість. Любов вже сама по собі щастя.

Останні новини