4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Відео новини

Тернопільські підприємці вимагали скасувати штрафи для малого і середнього бізнесу (відео)

(0 голосів)
Автор 
on 20/02/2017

 

Сьогодні представники профспілки підприємців “Захист справедливості” провели акцію протесту “Зупинимо владний геноцид українського народу” під Тернопільською облдержадміністрацією. Пікетувальники вимагали відмінити штрафи для малого і середнього бізнесу, впровадити право на сімейний бізнес, ввести жорсткий контроль заробітних плат для керівників державних підприємств, суддів і інших високопосадовців, а також виступали проти підняття пенсійного віку в Україні та інше, повідомляє TV-4.

20 лютого, у день пам’яті Героїв Небесної Сотні, підприємці Тернопільщини провели акцію протесту під облдержадміністрацією “Зупинимо владний геноцид українського народу”. Пікетуючі вшанували пам’ять загиблих на Майдані Незалежності під час Революції гідності і озвучили політичні та економічні вимоги до влади.

– Гідну пенсію, гідне життя нам, щоб вони проводили дійсні, а не псевдореформи. Щоб у державі дійшли до того, щоб не було, коли йде війна, не можуть бути в одних мізерна зарплата, а в інших – 350 тисяч і з всякими різними добавками, – каже голова профспілки Наталія.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.