4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Відео новини

У Тернополі з'явилася ще одна поліцейська станція (відео)

(0 голосів)
Автор 
on 14/02/2017

 

Поліцейську станцію №2 відкрили у Тернополі на вулиці Дружби,7. Тут працюватиме 20 охоронців правопорядку. Всього на Тернопільщині працює чотирнадцять поліцейських станцій, у Тернополі їх вже три, інформує TV-4. 

Дві поліцейські станції – поблизу залізничного вокзалу та на центральному ринку – відкрили нещодавно у Тернополі. Відтепер у місті функціонуватиме ще одна за адресою Дружби,7. Тут працюватиме двадцять поліцейських. Правопорядок охоронятимуть на масиві Дружба, у селі Пронятин та частково у центрі міста. Проект “Поліцейська станція” на Тернопільщині почали реалізовувати ще минулого року. За цей час відкрили 14 поліцейських станцій у області та три – у Тернополі. У планах – найближчим часом відкрити ще одну на масиві Сонячний.

– Це маленькі відділення поліції, які не мають своїх чергових частин, які працюють з органами місцевого самоврядування і дають можливість користування окремими приміщеннями, забезпечують меблями де-не-де, де оргтехнікою. Ми надаємо своїх працівників і разом контролюємо територію, – розповідає начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.