4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Відео новини

Світовий банк профінансував спеціальну техніку для “Тернопільводоканалу” (відео)

(0 голосів)
Автор 
on 10/02/2017

 

Новою технікою поповнився автопарк комунального підприємства “Тернопільводоканал”. Її закупили за кошти Світового банку. Автомобілі призначені для проведення робіт на зовнішніх каналізаційних і частково водопровідних мережах, інформує TV-4.

Нову техніку підприємство “Тернопільводоканал” придбало за кошти кредиту Світового банку у рамках програми “Розвиток міської інфраструктури-2”. Для закупівлі проводили міжнародний тендер. Ось цей каналопромивний автомобіль має спеціальну установку, аби під тиском промивати затори на каналізаційних мережах. Його особливістю є те, що він оснащений обладнанням для моніторингу стану каналізаційної мережі після промивання.

– Йдучи за прикладом європейських водоканалів ми хочемо тепер не тільки всліпу мити і знати, якщо вже сходить вода, тече, що більш-менш все нормально, ми після того хочемо обстежувати трубовід, розуміти, коли, наприклад, є загроза того, що труба буде поступово виходити з ладу, відповідно, таким чином визначати термін її заміни, можливий термін подальшої експлуатації, – розповідає директор КП “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма.

Інформація про стан мережі буде фіксуватись у комп’ютері. Тож коли аварійні ситуації повторюватимуться, комунальники матимуть нагоду дистанційно визначати можливі причини виходу з ладу тієї чи іншої труби. Інший із придбаних автомобілів – мулосос – призначений для відкачування води при проведенні робіт на каналізаційних і водопровідних мережах.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.