4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Відео новини

Тернополяни викликають поліцію, коли... "хтось подушив курей, зник кіт, шумні вентилятори..." (відео)

(0 голосів)
Автор 
on 09/02/2017

Патрульна поліція Тернополя повідомляє про неправдиві виклики, які приходять на адресу правоохоронців. Вони забирають робочий час поліціянтів, адже на оформлення одного випадку тратиться близько трьох годин часу, повідомляє TV-4.

За січень патрульні поліціянти виїжджали 14 разів на неправдиві виклики, у лютому таких ситуацій трапилося уже п’ять. Причини таких викликів є різні, іноді навіть смішні та абсурдні, кажуть поліціянти, та це, нагадують, не жарти.

Патрульний екіпаж має забезпечувати громадський порядок та безпеку у місті, на оформлення одного виклику йде майже три години. Якщо ж це неправдивий виклик – типу “Вулицею Шашкевича у напрямку візового центру біжить підозрілий невідомий чоловік, одягнутий в штани червоного кольору і сорочку білого кольору”, “на дитмайданчику троє невідомих чоловіків катаються на гойдалках” – то це просто займає робочий час в охоронців порядку.

Натомість, нагадують, десь може трапитись ДТП чи інша серйозна ситуація. А поліціянти мають реагувати і виїжджати на всі виклики від місцевих мешканців.

– Екіпаж зобов’язаний опрацьовувати всі виклики і їде на такі виклики, тоді патрульні оформляють таких порушників згідно статті 183-ої Кодексу України про адміністративне правопорушення. Сума штрафу є смішна – це 51 грн, – розповідає заступник начальника УПП у Тернополі Олег Сороковий.

Із найсмішніших випадків, з приводу яких турбували службу 101 – то хтось подушив курей, то під вікнами чути сморід неживого пса, то зник кіт, шумні вентилятори, які заважають спати, та занадто гучну трансляцію Служби Божої о 7.30 недільного ранку. Зі слів правоохоронців – не лише патрульну поліцію турбують такими неправдивими викликами. Це трапляється і зі швидкою допомогою, службою порятунку та іншими. Зазвичай такі заяви лунають від осіб у нетверезому стані.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.