4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Відео новини

Ветерани АТО проти бізнесу на крові (відео)

(0 голосів)
Автор 
on 31/01/2017

 

Ветерани АТО блокують торгівлю з окупантами: в Луганській області на лінії розмежування облаштовали блок-пост на залізничній колії, аби припинити торгівлю з окупованими територіями. Блокаду ведуть ветерани АТО, більшість і з них – бійці добровольчих батальйонів “Донбас” та “Айдар”, повідомляє TV-4. 

До них приєднуються також волонтери, ветерани з інших батальйонів. Такі блокпости планують облаштувати на всіх перетинах лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях. Підтримують ветеранів АТО та їх ініціативу народні депутати України. Зокрема, у ці дні на блок-пості перебуває народний депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” Тарас Пастух. Він розповів про спробу ввечері прорвати блокаду:

– Я думаю, що ми побачили серйозність намірів… СБУ та усі правоохоронні органи було попереджено про блокування ветеранами АТО залізничної колії біля населених пунктів Золоте-Гірське. Попри всі попередження була вчинена спроба вантажним потягом, який з підконтрольної Україні території намагався протягти 56 вагонів на окуповану територію. Потяг вдалось зупинити, прибула слідча група. З’ясовуємо, хто дав вказівку його пустити по заблокованій колії на людей. Весь процес ми зможемо далі коментувати.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.