4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Відео новини

Тернополяни започаткували благодійний обмін ліками (відео)

(0 голосів)
Автор 
on 30/01/2017

Благодійний обмін ліками віртуально започаткували тернополяни. Обміняти чи подарувати медикаменти можна через соціальну мережу Facebook, повідомляє TV-4. Ідея, що непотрібні ліки можна подарувати чи обміняти, виникла, коли тернополянин Ігор Качмарський переглядав власну аптечку. Тоді він й вирішив створити спільноту “Обміняю чи подарую ліки” у соціальній мережі “Фейсбук”.

– Я подумав: а чому би не віддати ті медикаменти, яким лишилося пожити в справному стані ше там місяць, два або три, тому, кому їх потрібно саме зараз. Дуже часто буває так, що людина полікувалася, в неї залишилась певна кількість ліків, бо, як правило, прописують не один препарат, а два, чотири, деколи п’ять. Залежно від того, в кого яка болячка, – розповідає організатор спільноти “Обміняю чи подарую ліки” Ігор Качмарський.

Організатор зізнається, сумніви, що ідея запрацює, були. Спочатку до спільноти він запросив своїх друзів та знайомих. Згодом до неї активно почали долучатись тернополяни. Люди пропонують один одному медикаменти, якими можуть поділитися, і домовляються між собою про зустріч. Єдина вимога – обмін ліками безкоштовний.

– Це жест доброї волі людини, в якої є щось зайве, яким вона готова поділитися безкоштовно. Деколи люди пропонують варіанти, коли в них є щось на обмін і вони шукають, щоби поміняти одну річ на іншу, а в більшості випадків, все-таки, люди віддають безплатно просто те, що їм є зайве, – пояснює Ігор Качмарський.

Долучитись до акції, запропонувати чи попросити потрібний медикамент може кожен охочий.  

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.