4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Відео новини

У Тернополі представили "Буремну Україну" очима бійця АТО (відео)

(0 голосів)
Автор 
on 14/12/2016

 

Буремна Україна очима очевидця. Події від початку Революції гідності, військових протистоянь на сході та дотепер зобразила у своїх картинах боєць Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор” Дана Виноградова. Більшу частину робіт вона написала на фронті. Тепер побачити їх можуть жителі різних міст України. 12- грудня виставку презентували і в Тернополі, повідомляє TV-4. 

Всеукраїнська виставка “Буремна Україна” Дани Виноградової крокує Україною вже близько півроку. Побувала у Києві, Хмельницькому, Чернівцях, Черкасах та Одесі. Тепер, зізнається художниця, символічно напередодні Різдвяних свят її картини дістались і до Західної України. У Тернополі її роботи можна побачити у холі обласного краєзнавчого музею. Експозиція об’єднує полотна різних років – від початку революційних подій в Україні і дотепер.

– Тут є як живописні роботи, так і графічні роботи, є комбіновані техніки, є роботи, виконані в техніці колажу, аплікації.Тобто і з мінометних уламків, і з уламків градів склеєні роботи, як у роботи “У війни жіноче обличчя” та “Артобстріл”. Є роботи графічні, вони більшість малювалися, ескізи до них, замальовки малювалися на фронті, – розповідає боєць ДУК “Правий сектор” Дана Виноградова.

Останнє редагування Четвер, 15 грудня 2016 15:35

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.