4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Відео новини

Напередодні Дня святого Миколая у Тернополі здійснюються мрії дітей героїв АТО (відео)

(0 голосів)
Автор 
on 08/12/2016

У Тернополі студенти і волонтери здійснили дитячі мрії.  Студенти  Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола спільно з волонтерами Логістичного центру допомоги  бійцям АТО здійснили дитячі мрії, інформує телеканал ІНТБ.

Ольга Худа, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО. Дівчина розповідає, вже понад два роки вони плідно співпрацюють з Галицьким коледжем. Усіма силами допомагають українським бійцям, а зараз ще вирішили спільно здійснити мрії братиків загиблого добровольця Павла Баса.

«Батьків у них немає, дітки виховуються ще з старшою сестрою Кароліною і вони прописали, що  вони дуже мріяли про велосипед – старший Михайлик, а також про мобільні телефони і про меблі в кімнату. Галицький коледж відгукнувся, вони зробили благодійний ярмарок, пекли випічку, різні солодощі продавали і таким чином зібрали більше 5-ти тисяч гривень і придбали два мобільні телефони для хлопчиків», - розповідає волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО Ольга Худа. 

Велосипед братам дістався від небайдужого львів’янина, який передав його поштою, розповідає Ольга Худа. А мрію хлопців, мати дитячу кімнату, здійснила благодійниця з Тернополя.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.