Версія для друку

На Тернопільщині люди масово протестують проти будівництва ГЕС на Дністрі

(0 голосів)
Автор 
on 09/02/2017

У селі Горошова Борщівського району відбувся велелюдний схід місцевих жителів, які зібрались на сільській площі, щоб висловити свою категоричну незгоду з планами побудувати на Дністрі каскад ГЕСів, повідомляє "Звістка". 

Уже кілька тижнів громадськість цілого регіону намагається переконати і місцевих чиновників, і обласних, навіть окремих народних депутатів, що вони налаштовані проти "грандіозних" проектів, які можуть знищити чарівну природу краю.  Десятки громадських активістів, екологи та експерти всіляко доводять безперспективність і помилковість такого будівництва, але, схоже на те, у декого уже визріли наполеонівські плани на сотні мільйонів бюджетних коштів, які будуть виділені на будівництво каскаду ГЕСів. 

Сотні людей, які прийшли в цю холодну пору, щоб поспілкуватись з активістами і обласними депутатами, одностайно підтримали заборону будівництва. 

Як розповіла Антоніна Гошовська, присутній еколог дуже зрозуміло і детально роз'яснив присутнім людям те, з якими проблемами і бідами вони зіштовхнуться, якщо на Дністрі все ж з'являться заплановані урядовцями електростанції. І хоча сьогодні місцеві жителі вкотре довели, що їх позиція в цьому питанні незмінна, варто сказати, що попереду ще непростий етап боротьби, адже 9 лютого має відбутись сесія Мельнице-Подільської ОТГ, на якій буде розглядатись питання заборони будівництва ГЕС на території громади.