4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Здоров'я

У Тернополі покращуватимуть здоров'я учнів

(0 голосів)
Автор 
on 19/02/2020

В управлінні освіти Тернопільської міської ради відбулася нарада на тему «Підсумки дитячого здоров’я за 2019 рік». Обговорення відбулося за участі заступника міського голови Леоніда Бицюри, начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець, начальник управління освіти і науки ТМР Ольги Похиляк, представників відділу охорони здоров’я ТМР, керівників шкіл, лідерів Громадських організацій, фахівців та науковців медичної сфери.

Під час обговорення ініціатори заходу запропонували присутнім ряд практичних заходів для покращення здоров’я учнів у 2020-му році.

"Зокрема у Тернополі вже розпочали реконструкцію кількох харчоблоків у шкільних їдальнях та встановлення сучасних систем очистки води. Адже усім відомо, що саме вода є основою здоров’я. Не медикаменти та лікування здатні зробити наших дітей здоровими, а лише правильний спосіб життя", - зазначив Леонід Бицюра. 

Також присутні обговорили стан проведених робіт щодо реконструкції харчоблоків у шкільних їдальнях та встановлення сучасних систем очистки води, зменшення ризиків потрапляння до харчоблоків фальсифікованих продуктів харчування, дотримання технології приготування страв та санітарно-гігієнічних правил, шляхи покращення здоров’я дітей та популяризацію здорового харчування серед підлітків.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.