4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Здоров'я

У Тернополі презентували книгу, яка допоможе зберегти молодість

(0 голосів)
Автор 
on 19/11/2019

У центральній міській бібліотеці у Тернополі, сьогодні відбулася презентація  19-ї книги громадського та політичного діяча  Володимира Вороніна під назвою "Подаруй собі молодість". 

Відомо, що поєднання різних оздоровчих факторів є запорукою повноцінного існування. Тому в збірці Володимир Воронін навів цілий комплекс засобів оздоровлення організму. 

Фізичні вправи, загартовуючи дію водних процедур, поради з раціонального харчування пан Володимир вдало поєднав з методами психоемоційної саморегуляції за допомогою християнських молитов.

Сьогодні Володимиру Миколайовичу 69 років. Його зовнішній вигляд говорить про те, що незалежно від поважного віку, він наповнений міцним здоров’ям та енергією. Проте так було не завжди. Стимулом для розробки власної системи засобів оздоровлення організму та написання книги стали недуги, які ще з 90-их років переслідували пана Володимира.

"Після захворювання ішемічною хворобою серця, прогресуючий атеросклероз та варикозне розширення вен  переніс три інфаркти міокарду. Протягом свого життя я переніс ще дев’ять хірургічних операцій щодо лівосторонньої пахової грижі, - розовідає автор. - Проте, завдяки розробленій власні системі оздоровлення мені вдалося стабілізувати перебіг хвороби, і з допомогою Божого благословення, розпочався процес поступового одужання".

Вже понад два роки Володимир Воронін також проводить практичні заняття для поважних учасників соціальної ініціативи Тернополя «Єднання поколінь», ініціатором створення якої є заступник міського голови Леонід Бицюра.

"За допомогою масових комунікацій українцям стверджують, що здоров’я це медикаменти. Вже декілька років ми намагаємося переконати тернополян, що здоров’я – це спосіб життя, - зазначає Леонід Олексійович. - Минулого року було проведено дослідження, яке підтверджує, що українці є лідерами в світі по кількості аптек та споживанні антибіотиків на душу населення. Тому висловлюю величезну подяку Володимиру Миколайовичу не лише за те, що пропагує культуру здоров’я за допомогою слова, а й навчає власним прикладом".

На завершення презентації книги Володимир Воронін зазначив, що система оздоровлення за його методикою може бути ефективною тільки у разі щоденного застосування значної частини її компонентів. Проте її запровадження вимагає системного аналізу свого організму та готовності до помірного фізичного навантаження, з урахуванням віку та стану здоров’я.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.