4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Здоров'я

У Тернополі говорили про якість харчових продуктів у шкільних ідальнях

(0 голосів)
Автор 
on 10/04/2019

9 квітня у Тернопільській міській раді відбувся круглий стіл з питань харчування та свідомого споживчого вибору учнів та контроль безпеки харчових продуктів, які реалізовуються у шкільних їдальнях та буфетах.

У обговоренні важливого питання взяли участь представники управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини,  відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Тернопільського міського управління, заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра, громадськість, батьки, учні та педагоги.

Харчові звички, що формуються у дитинстві, зберігаються і в дорослому віці. Достатня кількість поживних речовин і правильна культура спроживання їжі не лише вбережуть дитину від численних хвороб, а й зроблять її бадьорішою і уважнішою, у цьому переконаний заступник міського голови Леонід Бицюра:

"Тернопільською міською радою було проаналізовано показники здоров’я дітей міста Тернополя, і було визначено основні фактори впливу на нього. Ми організовуємо зустрічі у даному форматі для того, щоб вирішити яким чином найкраще підійти до ситуації та її вирішення. Ми ставимо перед собою ціль – збереження дитячого здоров’я, - розповідає Леонід Бицюра. - Але без внормування безпеки харчових продуктів, які споживають діти, цього зробити неможливо".

Доцент кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін ТНПУ ім. В. Гнатюка Ірина Барна представила власні дослідження споживання м’яса, молока та риби різними групами школярів. Результати показали, що у старших класах відсоток споживання потрібних продуктів значно менший. 

"Спільно з однією із моїх студенток ми провели експеримент. Ми приходили у Тернопільські школи, обирали продукти, які представленні в асортименті їдальні, при можливості одразу опитували учнів. І результати вийшли невтішні. Полиці наповнені асортиментом з хімічними добавками. Потрібної кількості поживних елементів учні не отримують. Молочної продукції ми взагалі не знайшли, хоча вона є необхідною", - запевняє пані Ірина.

Також пані Ірина проаналізувала вміст харчових добавок у продуктах харчування шкільних їдалень та їх вплив на організм людини. А саме: драже, шоколадні батончики, бісквіт, соки, снеки, вафлі, крекер, печиво. У разі регулярного вживання дітьми переліченої продукції можливі порушення кровообігу, алергії, карієс, збільшення холестерину, порушення шлунково кишкового тракту, злоякісні пухлини та безліч інших порушень здорового функціонування організму.

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець проінформував присутніх про їхні права:

"Наша служба є місцем, куди кожен може поскаржитися у випадку неналежного харчового процесу, сумнівів його якості.  У разі надходження такої інформації ми зупиняємо роботу дошкільного або шкільного закладу.  Незалежно від того чи це форма конульної, чи державної власності, вона повинна вам гарантувати безпечність харчового продукту", - додає Василь Хомінець.

У випадку порушення санітарних норм чи халатність щодо організації шкільного харчування, батьки та діти можуть звертатись напряму:

 - 520145 служба контролю якості харчових продуктів в Тернополі, 

 - 521010 гаряча лінія Держпродспоживспілки.

Під час обговорення було вирішено провести нараду за участі управління освіти Тернопільської міської ради та управління Держпродспоживслужби. Та взяти до уваги розробку нового меню для шкільних їдалень Євгена Клопотенка.

Під час наступного круглого столу, який відбудеться 23 квітня, обговорюватимуть навчальну програму та розклад уроків. Будуть зауваження та побажання учнів , педагогів та управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.