4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Здоров'я

Корисно та активно відзначили тернополяни День здоров'я

(0 голосів)
Автор 
on 08/04/2019

З нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров’я, 7 квітня на Театральному майдані міста відбувся фестиваль «День здоров’я – 2019». 

Під час фестивалю, на 16 локаціях, тернополяни мали змогу дізнатися як правильно дбати про своє здоров’я, проконсультуватися у фахівців: терапевта, окуліста, стоматолога, психолога, імунолога, косметолога, реабілітолога; спробувати на собі дію кінезіотерапії та тейпування.

Окрім цього, містяни та гості долучалися до спортивно – розважальної програми: танцювальної розминки, оздоровчого забігу та  майстер-класу з домедичної допомоги.

Вітання гостям фестивалю від очільника міста передав заступник міського голови Леонід Бицюра, та наголосив, що здоров‘я залежить від способу життя, а не медикаментів:

"Наше здоров’я у наших руках. Здоров’я – це не медицина і не лікування. Воно потребує щоденної уваги, рухової активності та здорового способу життя. Ми прагнемо того, щоб тернополяни були сильними та показували приклад мешканцям інших міст", - зауважує Леоні Бицюра.

Фестиваль став цікавим і для маленьких тернополян. Для них організували різноманітні квести, ігри, змагання, аквагрим та смачні призи.

"До фестивалю ми готувалися кілька місяців. Це для того, щоб «День здоров’я -2019» залишився у пам’яті кожного тернополянина, - розповідаєорганізатор фестивалю, директорка ТМЦ фізичного здоров'я населення Галина Федорович. - Хочемо донести до усіх присутніх, що здоров’я потрібно зберігати, а не лікувати. Ми пропагуємо здоровий спосіб життя різними пробігами, забавами та квестами". 

Також для усіх любителів фото, на фестивалі було встановлено креативну, тематичну фотозону. 

Аліна Жайворонко

Останнє редагування Понеділок, 08 квітня 2019 20:17

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.