4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Здоров'я

Поважні тернополяни продовжують пізнавати себе та своє здоров'я

(0 голосів)
Автор 
on 18/03/2019

Про здоров’я жінок третього віку говорили під час чергової зустрічі соціальної ініціативи «Єднання поколінь», що відбулась 17 березня у Тернопільському центрі дозвілля та молодіжних ініціатив «Довженка».

У пострадянському суспільстві є неприємна традиція – не зважати на себе і своє самопочуття у старшому віці. Фрази “мені лишилося вже трохи” – звучить від жінок ледь не від 60 років. Про небезпеку байдужості до власного жіночого здоров‘я, сьогодні розповіла учасникам соціальної ініціативи «Єднання поколінь» завідуюча філії жіночої консультації Тернопільської комунальної міської дікарні номер 2 акушер-гінеколог Ірина Лука:

"Мушу визнати, що мені було доволі важко готуватися до сьогоднішньої зустрічі. Хотілося підняти багато тем для обговорення. Але я розумію, що це люди зі своєю певною проблематикою, які стикнулися з проблемами низьких пенсій, хворобами та безліччю інших проблем. Сьогодні дивлячись у вічі учасникам, я бачила свою бабусю, хорошу та затишну, - зазначаєІрина Лука. - Ці люди хочуть бути вислуханими, потребують поради, уваги, спілкування. Потрібно витягнути їх з того негативу хоча би на 5 хв. Це те, що ми можемо та зобов’язані робити".

За словами заступника міського голови, ініціатора створення соціальної ініціативи «Єднання поколінь» Леоніда Бицюри, саме завдяки соціалізації та активному способу життя, учасники проекту, зможуть зберегти здоров’я та працездатність:

"Це суспільно значимий проект, який налаштований на соціалізацію поважних людей у місті. Великий акцент, ми  стараємося робити на здоров’ї учасників. Їм не лише розкажуть, що є корисним, але й на практиці покажуть, як зберегти своє добре самопочуття. Також завдяки тренінгам та семінарам, ми хочемо навчити поважних тернополян свідоміше ставитися до речей буденного вжитку. Таких як сортування сміття, використання поліетиленових пакетів тощо", - зауважив Леонід Бицюра.

Нагадаємо, зустрічі відбуваються у середу о  13.00 та неділю о 14.00 у Тернопільському центрі дозвілля та молодіжних ініціатив ім. О. Довженка. А у вівторок та четвер на двох локаціях: о 15:00 у Тернопільській міській центральній дитячій бібліотеці на вул. Миру 4а та о 16:00 у ЕКО-бібліотеці на вул. Злуки 33.

Аліна Жайворонко

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.