4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Здоров'я

"Чисте місто очима громади". У Тернополі відбувся круглий стіл присвячений екологічній тематиці

(0 голосів)
Автор 
on 27/02/2019

Круглий стіл на тему: "Чисте місто очима громади" відбувся у Тернополі 26 лютого. Задля того аби визначити екологічні проблеми міста та знайти шляхи їх вирішення, у приміщенні Тернопільської міської ради зібралися представники влади, науковці, студенти та школярі.

На обговорення було винесено найголовніші питання: якість питної води у місті та її важливість для організму людини, використання та утилізація пластику, сортування сміття та якість продуктів харчування.

За словами заступника міського голови Тернополя Леоніда Бицюри, метою обговорення є налагодження подальшої співпраці між владою, науковцями, навчальними закладами та впровадження проектів та ініціатив  спрямованих на покращення здоров’я та тривалість життя населення.

"Ми поставили перед собою важливе завдання: покращити рівень життя населення Тернополя. Тому ми повинні попрацювати над усіма факторами, що впливають на здоров’я. Сьогодні під час дискусії ми зрозуміли, що починати пропагування здорового способу життя ще із дитсадків. Адже саме в такому віці у дітей починають формуватися звички, від яких залежить їхнє подальше життя, зокрема і здоров’я", - зауважує Леонід Бицюра.

Учні та студенти представили власні реалізовані проекти щодо сортування сміття та збереження і зміцнення здоров‘я населення. Зокрема запропонували розповісти більше про необхідність сортування сміття шляхом  еко-челенджу між тернопільськими навчальними закладами.

Ідею поширення інформації шляхом челенджу запропонувала учениця ТСШ І-ІІІ ступенів №3, президент міського учнівського парламенту «Наснага» Олеся Півторак. Дівчина впевнена, що розповідати про необхідність сортування сміття потрібно сучасними методами:

"Для початку одна зі шкіл повинна зняти відеоролик та показати, що вона робить для того, щоб наше місто стало чистішим та як вона сортує сміття. В кінці відео школа обов’язково повинна передати челендж іншій. Це допоможе долучити до челенджу усі навчальні заклади", - додає дівчина.

Також учасники круглого столу звернули увагу на навантаження учнів, яке погано впливає на їхнє здоров’я та запропонували забезпечити навчальні заклади питною водою, оскільки вона є необхідною для нормального функціонування організму людини.

Наступна зустріч відбудеться 14 березня. Її тема: "Освітнє середовище: просторово – предметне та соціально-комунікаційне оточення".

Аліна Жайворонко

Останнє редагування Середа, 27 лютого 2019 19:40

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.