4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Здоров'я

"Екологічний факультет міста" стартував у Тернополі

(0 голосів)
Автор 
on 07/02/2019

Старт «Екологічного факультету міста» відбувся 6 січня, під час чергової зустрічі соціальної ініціативи «Єднання поколінь», що діє у Тернополі вже більше року.

Заступник міського голови, ініціатор створення соціальної ініціативи  «Єднання поколінь» Леонід Бицюра переконаний,  що для того, щоб уникнути екологічних катастроф та захворювань, достатньо бути ознайомленим із шкідливими чинниками та вміти їм протистояти: 

"Ми відповідальні за те, що ми залишимо своїм  нащадкам.  Людство досягнуло величезного технічного прогресу – це факт, з яким немає сенсу сперечатися. Та проблема полягає в іншому – у відсутності екологічної свідомості. Саме небачено активна й здебільшого непродумана діяльність людини призвела до знищення природних ресурсів і забруднення навколишнього середовища. І завдяки тренінгам та семінарам, ми хочемо навчити поважних тернополян свідоміше ставитися до речей буденного вжитку. Таких як сортування сміття, використання поліетиленових пакетів тощо, - зауважив Леонід Бицюра. - Також важливо, щоб вони розуміли, що якість їхнього здоров’я та довго тривалість життя залежить від способу життя та впливу того ж таки середовища, а не медикаментів, які пропагують на кожному кроці".

Перший семінар у новому році провів доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри харчової біотехнології і хімії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя - Олег Покотило. Тема зустрічі: «Вода та елементи, як складові середовища, їх вплив на здоров‘я».

"Саме вода є універсальним засобом, який потрібен нам як повітря. Я старався донести, що маючи вже поважний вік, споживаючи правильно, регулярно, достатню кількість якісної води, можна вберегти себе від захворювань, що розвиваються та можна навіть поправити стан здоров’я на даному етапі, - зазначає пан Олег. - У такому віці люди бережно дбають про кожен прожитий день. Потрібно розуміти, що найважливіше кожного дня посміхатися".

Зокрема 2019-рік у проекті проголошений Роком Екології. Тому протягом року, учасники ініціативи навчатимуться  еко-марафони, тренінги та семінари, які спрямованні на покращення стану навколишнього середовища та здоров’я поважних тернополян. 

Нагадаємо, заходи для людей поважного віку проводяться щосереди о 13.00 та щонеділі о 14.00 у Тернопільському центрі дозвілля та молодіжних ініціатив "Довженка". До зустрічей можуть долучатися усі охочі.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.