4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Здоров'я

Тернопільські медики зможуть навчатися онлайн

(0 голосів)
Автор  А. Ж.
on 01/08/2018

Тернопільським медикам презентували онлайн – платформу «Аксемедін»,  яка дає можливість у будь-який час отримувати лікарям доступ до бази потрібної та актуальної інформації, безперервно підтримувати та вдосконалювати власні знання та обмінюватися досвідом з іншими медиками України та світу.

Метою Аксемедіна є якісне, безперервне вдосконалення професіоналізму лікаря в Україні. Навчання в Аксемедіні проходить за інтерактивною схемою, яка сприяє легшому засвоєнню інформації та сповільнює процес її забування. Міжнародна освітня модель спеціально адаптована для потреб сучасної спільноти лікарів України.

За словами директора платформи Валерія Кідоня, для здобуття нових навичок та знань, потрібно приділяти навчанню на платформі 15 хвилин щодня.

"Корисну для медиків інформацію зібрану зі всього світу, ми подаємо у доступному україномовному форматі. Інформація не є для пересічних громадян, лише для лікарів. Зараз виділено 16 основних напрямків медицини, які включають більше ніж 500 матеріалів та курсів", - зауважив пан Валерій.

Така щоденна практика медичних працівників повинна покращити рівень надання медичних послуг та підвищення якості підготовки медичних кадрів.

"Здоров’я для Тернополя є пріоритетним напрямком.  Реформування наших медичних закладів розпочалося уже давно, - розповів заступник міського голови Леонід Бицюра. -  І саме тому зараз ми є лідерами в Україні по модернізації медицини. Дана платформа є незамінною для сучасних медиків, тому її впровадження для нас є одним із ключових етапів у реформуванні медицини."

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.