4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Туризм

«Камінь Небесного Божества» дивує увесь світ

(0 голосів)
Автор 
on 17/02/2017

Тернополянка розповіла про камінь, який ніхто не може зрушити з місця, пише "Свобода". 

"Якось в Індії мені показали одну загадкову місцину, таємницю якої нікому так і не вдалося розгадати. Це – величезний камінь-валун, вагою 250 тонн, який лежить на схилі невеличкого пагорба у місті Махабаліпурам, недалеко від храму Ганеша Ратха.

Ніхто не знає, як він тут опинився. Згідно з законами фізики камінь мав би давно скотитися вниз, але ж ні, завис – і ні з місця. Нахилений під небезпечним кутом 45 градусів, має п’ять метрів у діаметрі. Хто тільки не намагався зрушити його з місця. Практично, всі правителі, які колись правили в Індії, адже боялися, щоб не зірвався і не наробив шкоди людям.

У народі його називають «Масляна куля Крішни», а в перекладі з тамільської мови (мова місцевого штату), це означає  «Камінь Небесного Божества». Навіть губернатор Мадраса у 1908 році задіяв вісім слонів, щоб зрушити його з місця, однак і їм це виявилося не під силу. Як стояв камінь, так і стоїть, дивуючи увесь світ. Натомість «притягує» тисячі туристів зі всього світу. Кожен хоче на власні очі побачити це загадково-таємниче диво. Неподалік є не менш дивний сад, де росте багато хлібних дерев, плоди яких за смаком справді нагадують хліб".

 

Валентина СЕМЕНЯК

фото автора

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.