4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Особистості

Неймовірна історія кохання, що зародилося під пострілами у зоні АТО (відео)

(0 голосів)
Автор 
on 14/02/2017

Кохання, яке міцнішало під пострілами у зоні АТО. В День святого Валентина ми розкажемо вам історію двох військових, хлопця і дівчини, які покохали один одного на лінії фронту, інформує TV-4.

Єсєнія родом із Херсонської області – все життя професійно займалася спортом. Військовою вирішила стати для того аби захистити своїх рідних, а Михайло із Кіровоградської. Каже, на війну вирушив бо патріот своєї держави. Познайомилась теперішня сімейна пара, у Тернопільській військовій частині минулого року.

Під час шикування на плацу вони вперше побачили один одного. Саме того дня дівчину відправляли у зону АТО, а у чоловік якраз повернувся звідти і мав їхати у відпустку. Заклопотані кожен своїми проблемами: Єсєнія, якби то потрапити у хорошу батарею, а Михайло – як би то швидше поїхати до дому, майбутні чоловік і дружина й не помітили коли заговорили один до одного.

Після першої зустрічі вони й не думали, що будуватимуть стосунки один з одним. Проте як через два тижні зустрілись у зоні АТО, зрозуміли – це справжнє кохання.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.