4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Наші в світі

Тернополяни мають шанс побувати у Канаді

(1 Голосувати)
Автор 
on 14/05/2016

Упродовж кількох хвиль еміграцій з Тернопільщини у Канаду виїхало тисячі громадян. Сьогодні там збирається українське товариство, є свої школа і церква. Дві країни єднають уже й родинні стосунки. Петиція щодо запровадження безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян України до Канади набрала необхідну кількість голосів і незабаром буде передана до федерального парламенту.

Петицію підтримало майже  у 5 разів більше людей, ніж було необхідно для її передачі до парламенту на обговорення. Після того, як документ буде зареєстровано у сесійній залі, уряд матиме 45 днів на підготовку письмової відповіді.

Автор петиції, канадець українського походження Нік Кравець наголошує, що підписи під петицією поставили 107 чинних федеральних депутатів та сенаторів з чотирьох основних політичних партій, включно із трьома партійними лідерами. За його словами, на обговорення до парламенту документ буде передано вже наступного тижня, тож до кінця червня можна очікувати офіційну відповідь на нього, повідомляє Укрінформ.

Нагадаємо: під час передвиборчої кампанії Ліберальна партія, яка має більшість у нинішньому скликанні канадського парламенту, у випадку перемоги обіцяла "працювати над досягненням цієї мети", тобто скасування короткострокових віз для українців.

Україна в односторонньому порядку скасувала візи для громадян більшості Західних країн, включно із Канадою, ще у 2005 році.

 

Останнє редагування Субота, 14 травня 2016 18:32

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.