4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Кременецькі лижники привезли дев’ять медалей із «Турне двох трамплінів»

Кубок України серед юнаків зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства «Турне двох трамплінів» відбувся у селищах Верховина та Ворохта Івано-Франківської області.

Тернопільщину на цих змаганнях представляли 14 вихованців Кременецької СДЮШОР, повідомили в управлінні з питань фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації. 

Серед спортсменів молодшої групи 2000-2001 року народження кременчанин Віталій Гребенюк здобув дві бронзові медалі: атлет був третім і у стрибках на лижах з трампліну, і в лижному двоборстві.

Ще чотири нагороди – два «золота» і два «срібла» – вибороли наші земляки серед спортсменів 1998-99 років народження. Так, у стрибках на лижах з трампліну Степан Пасічник посів перше місце, а Дмитро Мазурчук був другим. Зате у двоборстві Дмитрові вдалося таки отримати ще й золоту медаль, а срібним призером став його колега по команді Василь Чава.

Паралельно зі змаганнями юнаків у Верховині та Ворохті проходив також Кубок України зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства серед дорослих спортсменів. Кременчанам тут теж вдалося завоювати дві срібних і одну бронзову нагороди. Так, у стрибках Андрій Климчук  (на фото) посів друге місце, поступившись Віталію Калініченку з Ворохти. У двоборстві перемога теж дісталася спортсмену з Ворохти Андрію Калінчуку, зате «срібло» і «бронзу» вибороли кременчани: Руслан Баланда зайняв друге місце, а Василь Чава був третім.

Готували команду до змагань тренери Олександр Точинський, Олег Бережанський, Ярослав Карпець, Василь Стрільчук, Петро Генюк та Микола Козлов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.