4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

У Києві презентували «Благословенне Тернопілля»

 

У вівторок, 14 лютого, в «Українському домі» у Києві відбулася презентація туристично-мистецького потенціалу Тернопільщини під назвою «Благословенне Тернопілля». Обласний центр перед гостями – членами уряду, депутатами Верховної Ради, представниками дипломатичних установ представляв міський голова Сергій Надал, повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради.

У програмі презентації були етно-культурні особливості та щорічні фестивалі, які проводяться у місті, навчальні заклади та книговидавці, колекційні витвори та гастрономічні особливості краю.

Очільник Тернополя запросив усіх присутніх до Тернополя та зазначив, що саме туризм у різних проявах є одним з найбільш перспективних напрямків розвитку місцевої економіки. Адже міська рада поставила для себе ключові напрямки у розвитку міста в культурному, духовному, спортивному та діловому туризмі.

«Для популяризації туризму Тернопіль має все необхідне, зокрема зручне логістичне положення, місто вже сьогодні є центром спортивного туризму, традиційної української культури та духовності, національного відродження українства, освітнім та інноваційним центром, - розповідає міський голова Сергій Надал. - Також Тернопіль – це визначний духовно-релігійний центр, адже на території Тернопільщини сконцентрована, напевно, найбільша кількість сакральних місць християн Східного Обряду».

Тернопіль отримує міжнародні відзнаки. Адже саме наше місто стало лідером в інвестиційному рейтингу конкурсу «Європейські міста та регіони майбутнього 2012-2013», який проводиться спеціалізованим видавничим підрозділом авторитетного «Financial Times». Також місто здобуло відзнаки Ради Європи – Прапор Честі, Почесну таблицю.

«Ми розуміємо, що туризм — це ділова візитівка міста. Чим більше доброго скажуть про нас в Україні та світі, тим більше прийде у місто інвесторів, ділових партнерів. Всім відомі такі міста, як польське Закопане чи швейцарський Давос. На моє тверде переконання. Тернопіль може стати також таким діловим центром для України, - зазначив Сергій Надал. - Для цього потрібно багато працювати, але ми готові до такої щоденної роботи, бо це дає нові шанси для покращення життя самих тернополян. Адже туризм приносить пожвавлення ділового клімату, а це робочі місця, гідний дохід для тернополян».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.