4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

6-8 червня у Тернополі пройде гастрономічний фестиваль «Галицька дефіляда». Цього разу він буде особливим, адже дійство планують поєднати з традиційною Західноукраїнською  туристичною виставкою – фестивалем. 

Як об’єднати ці два заходи та провести на відповідному рівні, - про це йшлося під час зустрічі заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Леоніда Бицюри з представниками «Гільдії рестораторів Тернопільщини», представників  управління з питань туризму та курортів  Тернопільської облдержадміністрації, управління  культури  Тернопільської міської ради, управління стратегічного розвитку міста тощо. 

Проведення фестивалю «Галицька дефіляда» у новому форматі – це значний крок у розвитку гастрономічного туризму у нашому краї, - зазначив Леонід Олексійович. – Такий захід представить наш край не тільки як привабливий  туристичний об’єкт, а  й презентує  наші традиції, культуру. Родзинкою заходу будуть страви традиційної  галицької кухні від  місцевих рестораторів. 

У рамках заходу представлять містечка туристичної привабливості, народних ремесел, сервісного обслуговування. Місцеві ресторатори ділитимуться рецептами фірмових страв, народні умільці даватимуть майстер-класи. Заплановано і встановлення чергових кулінарних рекордів. Яких саме – наразі не повідомляють. 

Організатори планують розширити географію учасників дійства. До участі запрошують представників не тільки зі всіх куточків Тернопільщини, а й з сусідніх областей. 

Цікавою та насиченою буде концертна програма. Наразі відомо, що розважатиме гостей відомий колектив  «Лісапедний батальйон». 

До слова,  у липні у Тернополі планують провести медіа фестиваль «Тернопіль очима журналістів». 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.