4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Співачка з Донеччини підкорила тернополян у Зарваниці (відео)

У рамках Всеукраїнської прощі у Зарваниці в ніч на  19 липня більше 15 тисяч молодих прочан взяли участь у духовно-мистецькій програмі в рамках «Єдиного молодіжного простору УГКЦ» на Співочому полі Зарваниці.

«В основі концепції молодіжної програми було роздумати та на практиці втілити слова Митрополита Шептицького, - розповідає організатор Роман Демуш. – Власне, митрополит навчав, що християнин може і повинен бути патріотом, але його патріотизм не може бути ненавистю …стережіться ненависті, бо ненависть се чуство нехристиянське».

У програмі, яку підготували члени Комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ, прозвучали твори від різних музичних колективів. Виступали Святослав Грицак (м. Рава-Руська), гурти "Елегія", "Дві зорі", тріо "Benedictus" (м. Бурштин), Віктор Гумницький (м. Теребовля), Ольга Акулова (м. Донецьк), гурт "Зореліт" (м. Вінниця), тріо «Ґлорія» та гурт «Тріода». До слова, Ольга Акулова - співачка з м. Донецьк, яка, незважаючи на небезпеку, не побоялася співала у Донецьку україномовні авторські пісні.

З духовними повчаннями до молоді звернулися голова Патріаршої Комісії УГКЦ у справах молоді о. Ростислав Пендюк, Голова Комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Орест Павліський, а також Владика Теодор (Мартинюк), Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський. Єпископ особливо закликав молодь молитися за Україну та шукати правдивого щастя, яке є в Бозі і справжній любові до ближнього. Отець Ростислав запросив молодь на християнський фестиваль "Вітер На-Дії", який відбудеться у Львові, та Всесвітній день молоді до Кракова (Польща). Голова Комісії представив нову молитовну ініціативу «Серце.UA», яка об’єднує молодь України у молитві на чотках (Ісусова молитва) в намірі за Україну.

Власне у рамках ініціативи, серед молодих людей поширююся чотки із жовто-блакитними зернятками. Її учасник повинен молитися за Україну кожного дня. «Коли подивишся на власні чотки, то розумієш, що за тебе моляться тисячі людей, - розповідає Роман Демуш. – Кожного разу, коли молитимешся на своїх чотках, то знатимеш, що завдяки твоїй молитві у житті іншої людини може трапитися Господнє диво. Кожного разу, коли зустрінеш людини із такими патріотичними чотками, то знатимеш, що зустрів когось дуже близького». Одним із перших, хто одягнув на руку такі чотки, став Блаженніший Святослав, отримавши їх в дарунок під час зустрічі з молоддю в Зарваниці.

Програма закінчилася на світанку. Вкінці усі виконавці і велелюдний хор молоді проспівали молитву «Боже великий єдиний», адже ціллю прощі була молитва за мир в Україні.

За матеріалами прес-служби архиєпархії. 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.