4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

На Тернопільщині у родинній садибі Патріарха пройшли «Канікули з Богом»

З 28 червня по 2 липня у музейно-меморіальному комплексі Патріарха Йосифа Сліпого села Заздрість пройшли рекреаційно-катехитичні заняття «Канікули з Богом» для дітей.

Тему заходу стало гасло «Пізнаємо Бога за прикладом Митрополита Андрея Шептицького та Патріярха Йосифа Сліпого», а взяли у ньому участь діти з с. Заздрість, с. Різдвяни та с. Бернадівка, повідомляє прес-служба архиєпархії.

«Діти пережили атмосферу дитинства, життя і діяльності цих великих мужів Церкви, що має беззаперечно унікальний вплив на світогляд дитини і її формування,  як особистості, - розповідає о. Андрій Козак, організатор заходу. - На завершення учасники виготовили плакати про Митрополита Андрея та Патріарха Йосифа, обравши найцікавіші тези з їхнього життя».

Окрім уього, діти навчалися шанувати особистість, працювати у групі, допомагати один одному, бути відповідальними, в молитві, співах, іграх та танцях прославляти Бога. В останній день задля формування патріотизму та любові до Батьківщини провели веселі «Козацькі забави».

Священик висловив подяку товариству «Свята Софія» за надану можливість скористатися приміщеннями музейно-меморіального комплексу Патріарха Йосифа у с. Заздрість для проведення цих занять.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.